STATYSTYKI: Odwiedziło nas: 217629 osób | Do końca roku: 251 dni | Do wakacji: 60 dni
Poniedziałek, 2017-04-24
Bony, Horacji

Ruch to zdrowie

Jesteś tu: » Strona główna » Ruch to zdrowie

Program Mali Wspaniali skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym 5-6 lat. Program ma na celu promocje aktywności fizycznej podczas zajęć przeprowadzanych w formie zabawy. Zajęcia będą odbywać się dwa razy w tygodniu przez 8 miesięcy. Zajęcia będą prowadzone przez studentów AWF. Studenci zostaną przeszkoleni przez Związek Karate Tradycyjnego oraz będą otrzymywali regularne wsparcie zawodników karate.

Program nauczania został zaakceptowany przez Kuratora Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Program rozpocznie się i zakończy badaniem: ankietą przeprowadzoną z Rodzicami i opiekunami dzieci, oraz testem przedszkolaka. Efektem programu będzie raport oceniający stan sprawności fizycznej dzieci biorących udział w zajęciach.

Ambasadorem programu została Ania Lewandowska

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami na temat ruchu i jego pozytywnym wpływie na zdrowie.